SK Podolí „C“ vs.BC Lokomotiva

podoli vs loko 13 První čtvrtfinálový zápas jsme odehráli venku v Podolí. Víc jako soupeře jsme se obávali místní haly. A obavy se potvrdily , nulová viditelnost a nepřehlednost moc nepřidala k našemu nadšení.

Debl mužů 2:

Jirka opět s Tomem se hned od začátku obuli do soupeře a než se kluci začínali zahřívat tak byl konec a jednoznačně vyhráli 21:12, 21:12.

Stav: 0:1

Debl mužů 1:

Zdenek s Mirkem nastoupili do zápasu, a bohužel Zdenek ani proti Podolí nepodal svůj standart. Smůla z Řečkovic mu zůstala na raketě, ale na vítězství to stačilo , sice těsné, ale bylo. 21:19 a 21:18.

Stav: 0:2

Singl 1:

Mirek dostal opět skvělého soupeře , a měl se co ohánět. V prvním setu sice Mirek vyhrál 21:15, ale v  druhém setu kontroval soupeř a 13:21 vyrovnalo hru. Ovšem Mirek si třetí set hned od začátku pohlídal a s pohodlným náskokem vyhrál i třetí set 21:12.

Stav: 0:3

Sing muži 2:

Jirka dostal též hodně kvalitního soupeře , který své kvality ukázal hned v prvním setu , který vyhrál 21:17. Jirka , ale nikdy zbraně neskládá a zavelil k obratu, druhý set výrazně přehrál soupeře , a s výsledkem 21:9 šel do třetího setu.Ten si Jirka už zkušeně pohlídal a vyhrál 21:16.

Stav: 0:4

Sing mužů 3:

Tomáš si šel hned od začátku pro vítězství a soupeři nedovolil si ani pořádně zahrát. Stavy 21:10 a 21:11 , jsme šli už do slušného vedení 5:0

Stav: 0:5

Singl žen :

Monča se utkala s kapitánkou Jitkou a boj to byl tuhý. Jitka zastoupila Irču , která odešla do vyšší soutěže, ale i tak to měla Monča hóoooodně těžké. Ale Moňa se nezalekla zkušené kapitánky, a vyhrála ve dvou setech 21:14 a 21:19.

Stav 0:6

Debl žen : V deblíku nám vypomohla Adél z našeho Bčka , a odbyla si tak premiéru ve vyšší soutěži.Holkám se dařilo a první set vyhráli 21:13. I v druhém setu to pro naše holky vypadalo dobře , ale v těsné koncovce prohráli 19:21.Prohra v druhém setu naše holky nakopla a ve třetím setu nedali soupeřkám šanci 21:8. Gratulace Adél, která si připsala první výhru ve vyšší soutěži.

Stav: 0:7

Mix:

Jelikož Janča byla čerstvě po operaci lokte, tak Zdenek ji vyměnil právě za nováčka Adel, která ve své skvělé hře z deblu pokračovala. Ještě před prvním podáním Zdenek zaslechl v dálce zpívat kanárka. A zanedlouho se to potvrdilo , a stavem 21:14 a 21:12 dokonal kapitán Lokomotivy výhru na 8:0 a zaslouženě zazpíval v Podolí kanárek.