Vranovice „B“ vs BC Lokomotiva

 S velkým očekáváním začala nová sezóna 2012/2013. Hned v prvním zápase jsme dostali těžkého soupeře, a tak jsme se vydali do Vranovic. Dne 17.10.2012 v 20:00 jsme nastoupili k prvním zápasům. Na „skluzavce“ ve Vranovicích , jsme se prali nejen s podlahou , ale tradičně se špatným osvětlením.

Utkání jsme začali ČM 2 a ČŽ:

Debl mužů 2:

Jirka s Tomem nastoupili trošku vlažně do utkání , a museli dotahovat soupeře , který využil výhodu haly, a kluci trošku nervózně ztráceli bodíky. Po prvním prohraném setu 21:17 kluci zlepšili hru, ale na výhru to bohužel nestačilo a stejným poměrem 21:17 pukli.

Stav: 1:0

Debl žen:

Janča s Evčou po dlouhé herní odmlce , (naposled 30.5.co hráli spolu), nastoupily proti zkušeným hráčkám Vranovic. Ze začátku holky dotahovaly náskok Vranek, ale po chvilce opět zavzpomínali na staré dobré časy a vyhráli 21:17 a 21:15.

Stav: 1:1

Debl mužů 1:

Zdenek s Mirkem , stejně jako holky po 5 měsíční odmlce ( z toho Mirek 3 měsíce místo tréninků trénoval na malém následovníkovi/ci), spolu nastoupili k vyrovnanému zápasu.  Hned od začátku Zdenek s Mirkem se bránili a náskok Vranovic narůstal. Po prvním setu 21:17 pro Vranovice , kluci z Vranovic pokračovali v rychlém tempu hry a už už to vypadalo, že i druhý set získají bez problémů. Za stavu 19:15 pro Vranovice se Mira se Zdeňou hecli a začali sbírat bod po bodíku a nakonec to dotáhli k obratu na 19:21. Vykřesanou jiskru naděje ve třetím setu do písmene využili a s přehledem zvítězili 21:16.

Stav: 1:2

Sing žen:

Evča rozehraná deblíkem, se dravě pustila do utkání a první set jasně zvítězila 21:14. A už to vypadalo na jednoznačné utkání. Jenže v druhém setu podcenila soupeřku , která ji to vrátila stejným způsobem a  za stavu 15:21 šli holky do třetího setu. Tam Evči nepřálo štěstíčko a ani hala, kde rozepře o pár sporných míčů též udělalo své. A o malý kousíček prohrála 19:21.

Stav: 2:2

Sing mužů 3:

Tomáš moc protahovat utkání nechtěl a tak svému soupeři začal nakládat hned od začátku co se do něj vejde. Sice výměny byly dlouhé , ale Tom, ukázal své kvality a chladnou hlavu a s přehledem první set vyhrál 21:11. V druhé setu navázal na set první a v pohodovém tempu vyhrál i druhý set 21:10.

Stav: 2:3

Singl mužů 1: 

Mirek po výhře v deblu si chtěl připsat i druhý vítězný bodík, ale do cesty se mu postavil Martin Vonšák. Martina znám ze série Victor Tour , a hned od začátku šlo vidět , že nepodcenil přípravu na sezónu a hodně se zlepšil. Borci odehráli dva vyrovnané zápasy, v prvním setu přálo víc štěstíčko Martinovi a vyhrál set 21:18. Mirek nastoupil do druhého setu lépe jako do prvního , jenže koncovka mu ani v druhé setu příliš nevyšla a i v druhém setu prohrál 21:18.

Stav 3:3

Singl mužů 2:

K poslednímu singlu nastoupil Jirka , a mohl ztrhnout vedení na naši stranu. Jenže Štěpán v poslední době místo studia vyměnil knihu za raketu a pilně se na něj připravil. Jirka v prvním vyrovnaném setu vyhrál 21:17. V druhém setu Jirka trochu polevil a prohrál trošku nešťastně 21:18. Borci se ve třetím setu prali o každý míček a Jirka mírně dotahoval Štěpána. Za vyrovnaného stavu 20:20 se trošku nesportovně vložil do utkání Mgr. Juraj Hudák ,hráč Vranovice „A“ a začal s výkladem pravidel našemu Jirkovi, i když podle ČBaS pan Magistr nemá ani trenérský kurz ani rozhodcovský…..tak nevím no , ale v konečném důsledku Jirka prohrál 23:21.

Stav: 4:3

Mix:

Před posledním zápasem to už vypadalo, že se zopakuje výsledek z loňské sezóny, kde se oba soupeři potkali na stejném místě. A tak jsme chtěli z Vranovic odvést aspoň remízu. Zdena s Jančou nastoupili proti jim neznámému páru a při stavu 11:3 se zápas proměnil tak trochu v exibici, kdy si Zdena rád zasmečoval. Po prvním setu 21:11 se remízka přiblížila Lokomotivě nadosah. Ve druhém setu se tempo již zpomalilo a Zdenek s Jančou si pohlídali potřebný náskok až do konce a zaslouženě zvítězili 21:17 a tak prodloužili svoji neporazitelnost z minulého roku v soutěži.

Stav: 4:4

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *