BC Premiera „B“ vs BC Lokomotiva

Ne s moc velkým nadšením jsme se vydali ve středu večer na výlet do Brna , na odvetný zápas s BC Premiera „B“. Hned na začátku nás uvítali saunou v hale , kde topili jak o život, jde vidět kde jsou peníze :). Ale vhodně otevřená okna z haly opět udělaly jakš takš hratelné bitevní pole.

Debl mužů 2:

Jirka s Tomem to vůbec neměli jednoduché , a celou dobu se hrála vyrovnaná hra , v prvním setu naši borci vyhráli 21:19, ale pak už iniciativu převzali domácí. Sety 21:18 a 21:17 si první bodík připsali domácí.

Stav: 1:0

Debl mužů 1:

Zdenek a Mirek nastoupili s bilancí vzájemných zápasů 3:0 v jejich prospěch proti domácí dvojici. První set však naši prohráli 18:21 , otřeli si ruce , otevřeli okna a zahájili obrátku. Setem 21:15 sme si otevřeli cestu do třetího rozhodujícího setu. V tom kluci ukázali , že ani ve čtvrtém vzájemném souboji nevyjdou vítězně borci z Premiery, a nepomohlo jim ani domácí prostředí , ani rady Kamily , která marně hnala své spoluhráče dopředu. Komplex ze čtyřher pokračuje a tak jsme srovnali na 1:1 vítězstvím 21:19. Tím si také Mirek a Zdena prodloužili neporazitelnost , kdy za celou dobu co hrají za Lokomotivu nepoznali porážku.

Stav: 1:1

Singl mužů 1:

Mirek nastoupil proti Matějovi YESMANovi s jasným cílem , poprvé jej porazit v singlu , kde držel proti nám třízápasovou neporazitelnost. Hned prvním setem dokázal Matěj své obávané kvality a zvítězil 21:17. Mirek ale v druhém setu ožil, zpřesnil hru , přestal kazit a rázem otočil utkání ve svůj prospěch ve druhém setu a stejným poměrem 21:17 vyhrál. V třetím setu Mirek navázal na set předchozí a zlomil Matějovu vítěznou šňůru. Výhrou 21:18 jsme se ujali vedení.

Stav: 1:2

Debl žen:

Janča s Mončou neměly moc šancí a holky z Premiery  jasně ukázaly,  kdo je doma pánem. Sety 21:5 a 21:12 se domácí ani nezpotily a k pověstnému vyslékání tepláků nedošlo…

Stav: 2:2

Sing mužů 2:

Jirka v hodně těžkém zápase se trápil v koncovce a ani prasklý výplet soupeřovi rakety a následná změna rakety , nezastavila Pavla v jeho vítězné vlně a vyhrál těsně 22:20 a 21:18.

Stav: 3:2

Singl mužů 3:

Naděje se ubíraly k Tomovi, který začal první set výborně a vyhrál přesvědčivě 21:13, a už se zdálo , že máme vyhráno. Jenže soupeř mu chtěl porážku z Kunovic vrátit a začalo se mu to dařit. Druhý set otočil a vyhrál 21:11. Tomáš ani v třetím setu nenavázal na své úspěchy v třetím setu podlehl lehce 21:11 , a bylo zle….

Stav 4:2

Singl žen:

Monča měla nelehký úkol, porazit soupeřku a vykřesat naději na výhru Lokomotivy. V prvním setu se ji dařilo a vyhrála 21:18. Horší to bylo v setu druhém , kdy se začala domácí Veronika dohadovat o body … tak jako ve všech utkáních , kdy jsme s ní měli tu čest, tak to samozřejmě Monču rozhodilo a smolně prohrála 18:21. ( Honza – vedoucí Premiery by měl svou svěřenkyni konečně za ty dva roky naučit počítat , nebo pošetřit na topení a koupit za 800 kč počítadlo ). Ve třetím setu se štěstíčko přiklonilo na naši stranu a Monča zaslouženě vyhrála 21:17.

Stav: 4:3

Mix:

V mixu skončila šňůra neporazitelnosti Janči a Zdenka. Proti nim vstanuly posily z druhé ligy a zápas připomínal souboj Davida s Goliášem. I přes veškerou snahu Lokomotivjáků se překvapení nekonalo, a jasně prohráli rozdílem třídy 14:21 a 12:21.

Stav: 5:3

A tak jsme odjížděli s rozporuplnýma pocitama, na jednu stranu jsme byly zklamaní z prohry , a na druhou stranu nás těšilo , že se nás Premiera tak bála a měla respekt , že musela sáhnout k posilám co jsou výkonnostně někde jinde, jen aby je zachránila a neusadila je vprostřed tabulky. Ale ani to nezastaví Lokomotivu a pevně věříme , že pokud je potkáme ještě jednou , tak jim vše vrátíme, a můžou mít posil kolik jen budou chtít! A příště hlavně s sebou počítadla, pro špatně počítající lidi….