BC Lokomotiva vs Sokol Vranovice „B“

V třetím domácím zápase, jsme u nás uvítali tým z Vranovic,  u nich jsme jen remizovali a doma jsme chtěli vyhrát a posunout se do čela tabulky.

Debl mužů 1:

Zdenek s Mirkem klasicky nastoupili do prvního debla, první set si s přehledem drželi náskok a vyhráli 21:13. V druhém, jak to tak už bývá, tak koncovku vypustili a už se viděli v dalším zápase, jenže soupeř začal dotahovat a domácí borci měli co dělat a tak těsně vyhráli i druhý set 21:19.

Stav: 1:0

Debl mužů 2:

Jirka s Tomem zahráli stejně jako Zdenek a Mirek , a první set vyhráli 21:11 a druhý lehce povolili , ale i tak to stačilo na výhru 21:19.

Stav: 2:0

Singl 1:

Mirek nastoupil proti posile Kájovi Reichmanovi a neměl to vůbec jednoduché , Kája ukázal , že běhá jako za mlada a dělal Mirkovi problémy. Jenže Mirek nic nepodcenil a stavem 21:16 a 21:13 přispěl k dalšímu vítěznému bodíku.

Stav: 3:0

Sing muži 2:

Jirka nastoupil proti stále se zlepšujícímu Peťovi Mlýnkovi. Ale Jirka si hrál to svoje , a bez větších problému přidal další bodík 21:16 a 21:15.

Stav: 4:0

Sing mužů 3:

Tom dostal na trojce nejtěžšího soupeře Štěpána, který narozdíl od všech Tomových soupeřů má smeč nejen tvrdou, ale i přesnou a tak Tomova taktika , utavit soupeře moc nezabrala. Sice první set náš borec vyhrál 21:18, ale pak už úřadoval soupeř a stavem 12:21 a 16:21 urval první bodík pro tým Vranovic, a jak se ukázalo taky i poslední.

Stav: 4:1

Singl žen :

Monika se ani nevyslekla z bundy a už si šla opět sednout , při stavu 21:10 a 21:6 nebylo co řešit.

Stav 5:1

Debl žen :

Janča s Evčou tak lehkou úlohu jako Monča neměli. Sice první set vyhráli 21:13 a zdálo se , že další bodík máme v kapsy , ale soupeřky se štěstím otočily a vyhrály 23:25. To si ovšem naše holky nenechaly líbit a stejnou mincí jim to vrátily a zvítězily ve třetím setu 21:16.

Stav: 6:1

Mix:

Zdenek s Jančou v prvním setu vyhráli 21:17 a druhý set se už viděli doma, tak jako předchozí zápas s Řečkovicama. Jenže opět soupeř využil trochu laxní hry od domácí dvojice a srovnal stavem 16:21. Třetí set opět pevně převzali domácí iniciativu Zdenek a Janča a ukázali, že za dva roky v soutěži nenašli přemožitele a opět vyhráli stavem 21:10.