SmartLife Řečkovice „B“ vs. BC Lokomotiva

recky vs loko Na poslední zápas základní části jsme se vydali do Brna. V jehnicích na nás čekal tým hecíře Ríši Foltýna.

Debl mužů 2:

Jirka vyměnil Toma za Toma a začali prvním utkáním. V obou setech si drželi dostatečný náskok , kdy soupeř jenom dotahoval bodový rozdíl. A tak jsme se ujali vedení po výsledku 21:15 a 21:19.

Stav: 0:1

Debl mužů 1:

Zdenek se moc dobře nevyspal na zápas a nebude na něj v dobrém vzpomínat. Na co dosáhnul to pokazil , naštěstí ho v deblu zastoupil Mirek a po utrápené výsledku 21:17, 17:21 a 16:21 nakonec získali i druhý bodík.

Stav: 0:2

Singl 1:

Mirek si chtěl spravit chuť na singlu , ale soupeř si hlídal každý bodík , a nedopustil mirkovi velký náskok. Ve vyrovnaném zápase stálo štěstíčko na Mirkové straně. Stavem 21:23 a 21:23 šli do tříbodového náskoku.

Stav: 0:3

Sing muži 2:

Jirka též neměl lehkého soupeře,sice první set Jirka vyhrál 21:14, ale v druhém setu soupeř srovnal stavem 19:21. Ale ve třetím setu Jirka zabojoval a soupeře přehrál pěkným výkonem 21:16.

Stav: 0:4

Sing mužů 3:

Tomáš proměnil svůj premiérový start ve vítězství. Sice v prvním setu prohrál 19:21, ale to se jen zahříval a rozkoukával. Ve druhém a třetím setu přebral iniciativu a zvítězil stejným bodovým stavem 21:17. Gratulujeme k prvnímu startu a hned k prvnímu vítězství.

Stav: 0:5

Singl žen :

Dalším premiéru si vyzkoušela Janča na singlu. Janča bojovala z plných sil, ale bohužel ji soupeřka lehce přehrála ve dvou setech 21:6 a 21:4. A tak získaly Řečky první bodík.

Stav 1:5

Debl žen :

Janča a Janča si též poprvé spolu zahráli , a bohužel nesehranost udělala své. Sice v prvním setu vyhráli 23:21 , ale pak již úřadovali holky z Řečkovic a druhý set vyhrály s přehledem 21:10. V třetím setu naše holky hráli vyrovnaný zápas , ale bohužel štěstíčko stálo na straně Řečkovic a tak stavem 21:19 urvaly Řečky druhý bodík.

Stav: 2:5

Mix:

Zdenek s Jančou si chtěli prodloužit svou neporazitelnost , která trvá již dvě sezony.Ale dnes to měli obzvlášť těžké , protože svou smolnou ruky, smolné nohy a i smolnou hlavu si Zdena odnesl z deblu , kde se mu nedařilo.I když to začalo nadějně , když první set sme vyhráli 21:18. Jenže jak to tak bývá , tak v druhém setu jsme povolili a soupeř toho využil a srovnal stavem 18:21 na 1:1. Ve třetím setu se Zdenek konečně probudil, a začalo se pomaličku dařit, a taky musel třetí set rychle ukončit , protože Janči slíbil nákupy v IKEi . Stavem 21:16 jsme nakonec uhájili neporazitelnost a i jsme stihli nakoupit v IKEi :)). Tak jsme byli spokojeni všichni 🙂