BC Lokomotiva vs BC SmartLife Řečkovice „B“

V druhém domácím zápase, jsme u nás uvítali tým Ricarda Foltýna, známého to bojovníka. Náš cíl byl jasný  hned od začátku , papírově slabšího soupeře přehrát aktivní hrou a potvrdit tak naši vzrůstající formu.

Debl mužů 2:

Jirka s Tomem nastoupili v dobrém rozpoložení a hladce porazili soupeře 21:9 a 21:10.

Stav: 1:0

Debl mužů 1:

Zdenek s Mirkem napodobili výkon  kluků v druhém deblíku a lehce zvítězili 21:12 a 21:11.

Stav: 2:0

Singl 1:

Miloš nastoupil proti Lubovi vlažně a soupeře si spíš oťukával, první set jsme prohráli 12:21. V druhém začal Miloš podstatně lépe a při stavu 10:2 pro něj jsme si říkali , že máme vyhráno, jenže Luba se nenechal a v koncovce urval pro Řečky první bodík, zvítězil 18:21.

Stav: 2:1

Sing muži 2:

Jirka rozveselen z výhry v deblíku nastoupil do dvouhry, jenže úsměv ztuhl po prvním setu kdy prohrál v koncovce 18:21. V druhém setu otočil a borci se tahali o každý bodík, konečné skóre vyznělo lépe pro domácí a Jirka vyhrál 25:23. Bohužel , koncovka trápila Jirku i v třetím setu a tak podlehl 15:21.

Stav: 2:2

Sing mužů 3:

Tomáš, náš pes obranář, si dnes opět utahal svého soupeře , který do něj sypal jednu smeč za druhou. A tak bez žádného drama zvítězil 21:10 a 21:15.

Stav: 3:2

Singl žen :

Monika se moc při singlu nezapotila , sotva se zahřála, tak utkání skončilo. Soupeřku v prvním setu rozstřílela 21:8 , druhý set zvolnila a uhlídala si výhru na 21:16.

Stav 4:2

Debl žen :

Premiéru si spolu odbyly Janča s Mončou , nesehranost holek se projevila v prvním setu , kdy prohráli 17:21. Ve druhém setu holky zabrali , sehráli se a vše bylo jinak , vyhrály 21:14. Třetí set již naše holky zcela ovládly, a přesná a tvrdá smeč Monči opět úřadovala a s přehledem vyhráli ve třetím setu 21:9.

Stav: 5:2

Mix:

Zdenek s Jančou v prvním setu vyhráli 21:10 a druhý set se už viděli doma a Zdenek začal vymýšlet parádičky, jenže nato nebyl soupeř moc zvědavý a začal trestat , a za stavu 17:21 se šlo do třetího setu. To už Zdenek s Jančou nic nenechali náhodě a opět hráli to svoje a navázali na první set , a vyhráli 21:14.